Hosting

Přihlášení

VIDEO: Modelka v plavkách hnala bugatku pouští. Následovala sprcha

Svět techniky - 5 hodiny 21 min zpět
Za bugatkou zůstávají jen prašná oblaka, uhání pouští jako o závod. Hlavní roli v reklamním klipu přesto nehraje. Točil ho totiž Chris Applebaum, proto je v něm divoká jízda pouhou předehrou k hrátkám krásky v bikinách s mobilní sprchou firmy Rinsekit, která si reklamu objednala.

Doma to nezkoušejte. Otočná kamera odolala malému ničiteli

Svět techniky - 21 hodiny 3 min zpět
Asus Zenfone 6 je vybaven netradičním otočným mechanismem kamery, díky kterému nepotřebuje čelní fotoaparát. Těm, kdo se obávají o odolnost mechanismu, Asus vzkazuje, že se není čeho bát. Mimo jiné i netradičním testem, kdy si telefon vzal „do parády“ syn jednoho ze zaměstnanců firmy.

Do Evropy míří nová značka mobilů. Po krku půjde především Xiaomi

Svět techniky - 21 hodiny 12 min zpět
Na toto jméno si dávejme pozor. Realme není žádný třetiligový čínský výrobce mobilů. Patří pod křídla gigantu, který patří mezi největší světové výrobce. Nová značka chce bodovat hlavně cenou.

Před 100 lety zahájily úřady boj proti vyděračským cenám

Svět techniky - 21 hodiny 16 min zpět
Poválečný nedostatek prakticky všeho a drahota z něho vyplývající vyvolávaly v Československu prudké reakce. Úřady vyhlásily boj proti lichvě, pašování a přemrštěným cenám.

RECENZE: Team Sonic Racing jsou parádní akční závody, které se nebojí novinek

Svět techniky - 21 hodiny 20 min zpět
Team Sonic Racing jsou klasické akční závody s povedeným jízdním modelem, řadou doprovodných výzev a týmovým mechanismem, který hře dodává hloubku. Navíc za přijatelnou cenu. Recenzujeme verzi na Switch, hra je ovšem dostupná i na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Autohádanka: Legenda se vrací, svět dobývá z Rakouska

Svět techniky - 21 hodiny 21 min zpět
Patří k nejzářivějším novinkám letošního roku, a nejen výrazným žlutým lakem. V záplavě neohrabaných SUV je ten charakterní sporťák, jehož rodová historie sahá až do sedmdesátých let, perlou. Je dokonale vyvážený, skvěle ovladatelný, řízně rychlý. V pondělí si přečtete na iDNES.cz, jak jezdí, nejprve ho ovšem musíte poznat.

VIDEO: Nejrychlejší míčový sport světa pelota dokáže bolet

Svět techniky - 21 hodiny 21 min zpět
Opravdu to není sport pro citlivky. Není to pinkání si s míčkem. Když je odpalován speciálním prohnutým košíkem, létá rychlostí kolem dvou set kilometrů v hodině a může zabíjet. Když míček hráči posílají vzduchem samotnou dlaní, zatraceně to bolí. Baskická pelota, nejrychlejší míčový sport světa, je drsná.

BMW poháněné elektřinou, nebo svaly pro nejmenší i hipstery

Svět techniky - 21 hodiny 21 min zpět
Celou flotilu koloběžek zařazuje do nabídky BMW. Pro nejmladší účastníky provozu představila německá automobilka odrážedla, větší děti a ty, kdo se spolehnou na svou kondici, je k mání klasická koloběžka. Těžištěm nabídky je ovšem módní hit ulic dnešních velkoměst – elektrokoloběžka.

Cukrová vata z plechovky od paštiky? Kutilové se nezastaví před ničím

Svět techniky - 21 hodiny 21 min zpět
Podívejte se na první ochutnávku zábavného festivalu nejen pro kutily Maker Faire Prague 2019. Spolu s Technetem a nejlépe celou rodinou, se na něj můžete vydat na výstaviště do Holešovic už za měsíc, 22. a 23. června.

Chtěl být jedničkou, teď analytici Huaweii předpovídají krušné časy

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 18:03
Až o čtvrtinu by mohl podle analytiků oslovených agenturou Reuters klesnout společnosti Huawei odbyt smartphonů. Nevylučují, že by se produkty této značky mohly z mezinárodního trhu postupně úplně vytratit. Přitom ještě začátkem roku měl Huawei ambiciózní cíl stát se v následujících letech tržní jedničkou.

Popularita Apex Legends stále strmě klesá

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 15:41
Tři měsíce od jejího raketového startu klesly zisky z free 2 play battle royale hry Apex Legends o čtyřiasedmdesát procent. Může za to především nedostatek nového kvalitního obsahu.

Důchodce Babiš, nesmělý Okamura. Strany poslední den utrácí na Facebooku

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 11:22
ČSSD a Piráti na Facebooku utráceli nejvíce. Víme to díky novým pravidlům Facebooku, podle kterých jsou všechny politické reklamy veřejné. Je také vidět různé publikum reklam. Mladí třeba uvidí Babišovo video, starší naopak jeho text určený pouze důchodcům. SPD své reklamy neoznačila a po upozornění stáhla.

VIDEO: Tatra 815 SOT děsila Tálibánce, teď je k vidění v muzeu

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 11:00
Muzeum v Lešanech zahajuje sezonu. Ve sbírce vojenské techniky jsou hvězdami speciální nákladní tatrovky, které jsou hrdinkami misí v Afghánistánu. Tatra 815 SOT je obrněné vozidlo postavené na podvozku čtyřkolové Tatry 815.

V Česku hledají náhradu za ropu. Testuje se palivo ze dřeva a slámy

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 11:00
Biopaliva z dřevní štěpky, ale také třeba z pilin, slámy nebo řas mohou být jako biosložka druhé generace v blízké budoucnosti přimíchávány do pohonných hmot za účelem plnění stále přísnějších emisních norem. Z kubíku dřevní štěpky lze vyrobit čtyřicet litrů paliva, které dokáže nahradit naftu.

Příští Star Wars trilogie by mohla být na motivy hry Knights of the Old Republic

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 09:24
Příběh kultovních RPG her ze světa Star Wars se nejspíše objeví i na filmových plátnech. Scenáristka Laeta Kalogridisová již dokončuje první díl z chystané trilogie, která by se měla odehrávat tisíce let před vznikem Impéria.

Toto jsou dva způsoby, jak žít s bezdrátovými sluchátky a nezešílet

Svět techniky - Pá, 05/24/2019 - 00:09
Bezdrátová sluchátka jsou čím dál oblíbenější. A to nejen proto, že telefony přichází o klasický 3,5mm jack. Z hlediska používání jsou totiž pohodlnější. Jenže ne vždy praktičtější, protože když v nich dojde baterie, může to být potíž. Existují ale i elegantní řešení, díky kterým vás nabíjení moc trápit nemusí.